О нама

Ко је био
Атанасије Стојковић

 Вести

Стипендије и
конкурси

 Акредитовани програми

Награде

Издавачка делатност

Архива

Галерија

Линкови

Контакт



Стипендисти Фонда за период
октобар 2011 - јануар 2012.


2011

ДРУГА ГОДИНА
Ивана Дукарић  10.00
Ивана Пајчин  9.88
Наташа Зељковић  9.75
Оливера Тинтаровић  9.70
Борис Миловац  9.67
Андрија Поповић  9.56
Станислава Будишин  9.55
Милош Суботић  9.50

ТРЕЋА ГОДИНА
Ивана Кузминац  10.00
Бранко Сувајџић  10.00
Ивана Прокоповић  9.88
Ана Гаџурић  9.82
Сара Седлар  9.74
Александра Љаховић  9.69
Јелена Стануловић  9.61
Валентина Којић  9.57

ЧЕТВРТА ГОДИНА
Јована Величковић  10.00
Милорад Вукадиновић  9.92
Миљана Павловић 9.86
Јелена Драгић  9.85
Мирослав  Драмићанин  9.77
Ружица Николић 9.74
Јасна Танасијевић  9.70
Ивана Пајић  9.61

ПЕТА ГОДИНА
Оља Петрановић 9.73
Маријана Чупељић 9.38
Милана Цвијетић 9.36
Миодраг Вујчић 9.24



Стипендисти Фонда школске 2010/2011. године


2010/11

ДРУГА ГОДИНА
Ивана Дукарић  10.00
Ивана Пајчин  9.88
Наташа Зељковић  9.75
Оливера Тинтаровић  9.70
Борис Миловац  9.67
Андрија Поповић  9.56
Станислава Будишин  9.55
Милош Суботић  9.50


ТРЕЋА ГОДИНА
Ивана Кузминац  10.00
Бранко Сувајџић  10.00
Ивана Прокоповић  9.88
Ана Гаџурић  9.82
Сара Седлар  9.74
Александра Љаховић  9.69
Јелена Стануловић  9.61
Валентина Којић  9.57


ЧЕТВРТА ГОДИНА
Јована Величковић  10.00
Милорад Вукадиновић  9.92
Миљана Павловић 9.86
Јелена Драгић  9.85
Мирослав  Драмићанин  9.77
Ружица Николић 9.74
Јасна Танасијевић  9.70
Ивана Пајић  9.61


ПЕТА ГОДИНА
Оља Петрановић 9.73
Маријана Чупељић 9.38
Милана Цвијетић 9.36
Миодраг Вујчић 9.24



Стипендисти Фонда школске 2009/2010. године

Стипендисти 2010/2011

ДРУГА ГОДИНА
Ивана Дукарић  10.00
Ивана Пајчин  9.88
Наташа Зељковић  9.75
Оливера Тинтаровић  9.70
Борис Миловац  9.67
Андрија Поповић  9.56
Станислава Будишин  9.55
Милош Суботић  9.50

ТРЕЋА ГОДИНА
Ивана Кузминац  10.00
Бранко Сувајџић  10.00
Ивана Прокоповић  9.88
Ана Гаџурић  9.82
Сара Седлар  9.74
Александра Љаховић  9.69
Јелена Стануловић  9.61
Валентина Којић  9.57

ЧЕТВРТА ГОДИНА
Јована Величковић  10.00
Милорад Вукадиновић  9.92
Миљана Павловић 9.86
Јелена Драгић  9.85
Мирослав  Драмићанин  9.77
Ружица Николић 9.74
Јасна Танасијевић  9.70
Ивана Пајић  9.61

ПЕТА ГОДИНА
Оља Петрановић 9.73
Маријана Чупељић 9.38
Милана Цвијетић 9.36
Миодраг Вујчић 9.24




Стипендисти Фонда школске 2009/2010. године
Фотографије, 31. октобар 2009.



ДРУГА ГОДИНА
Бранко Сувајџић (10,00)
Станислав Милошевић
(10,00)
Ивана Кузминац
(10,00)
Ивана Прокоповић (9,87)
Сара Седлар (9,77)


ТРЕЋА ГОДИНА
Јована Величковић
(10,00)
Милорад Вукадиновић
(9,88)
Мирослав Драмићанин
(9,85)
Јелена Крстић (9,83)
Јасна Танасијевић (9,76)
Миљана Павловић (9.75)


ЧЕТВРТА  ГОДИНА
Оља Петрановић
(9,64)
Маријана Чупељић
(9,37)
Милана Цвијетић
(9,33)

ПЕТА ГОДИНА
(односно завршна година, по старом програму)
Ивана Соларевић
(9,88)
Марина Мармелић
(9,48)
Иван Грбатинић
(9,33)

СПОРТСКА СТИПЕНДИЈА

 
Вученовић Марија
Драгана Томашевић




Стипендисти Фонда школске 2008/2009. године



ГРУПА 1
ГРУЈИЋ Адријана (9,11)

ГРУПА 2
ИВОШЕВИЋ Ведран (9,67)
СЕКУЛИЋ Данијела (9,67)

ГРУПА 3
ВЕЛИЧКОВИЋ Јована (10,00)
АНДОНОВИЋ Милан (10,00)
КРСТИЋ Јелена (9,89)
СОЛАРЕВИЋ Ивана (9,74)
ПАВЛОВИЋ Миљана (9,71)
СТЕФАЊУК Катарина (9,67)
НИКОЛИЋ Ружица (9,56)
ЛАЗИЋ Милана (9,55)
МИШЧЕВИЋ Ива (9,50)

ГРУПА 4
ДРАМИЋАНИН Мирослав (9,90)
ВУКАДИНОВИЋ Милорад (9,85)
ДОБРИЋ Горан (9,68) *
БОГИЋЕВИЋ Вања (9,62)

ГРУПА 5
Није било пријављених кандидата.

ГРУПА 6
ПРОКОПОВИЋ Ивана (9,78)
Танасијевић Јасна (9,70)



Стипендисти Фонда школске 2007/2008. године



ГРУПА 1
СОЛАРЕВИЋ Милица (10,00)
ГРУЈИЋ Андријана (9,12)
ТРИФУНОВИЋ Светлана (9,12)

ГРУПА 2
ПЕТРОВИЋ Марко (9,43)
 
ГРУПА 3
ПАВЛОВИЋ Јасминка (9,71)
МИШЧЕВИЋ Ива (9.71)
СОЛАРЕВИЋ Ивана (9.67)

ГРУПА 4
ДОБРИЋ Горан (9.58)
ДУГОШИЈА Милош (9.36)
БОЈАНИЋ Биљана (9.33)
ЧУПЕЉИЋ Маријана (9.33)

ГРУПА 5
Није било пријављених кандидата




Стипендисти Фонда школске 2006/2007. године



ГРУПА 1
СОЛАРЕВИЋ Милица (10,00)
КЕПЧИЈА Ненад (9,76)
 
ГРУПА 2
ГРБАТИНИЋ Иван (9,50)
ПЕТРОВИЋ Марко (9,33)
 

ГРУПА 3

ТРНИЋ Ивана (9,83)
МАТАРУГА Душица (9,67)
СОЛАРЕВИЋ Ивана (9,56)
 
ГРУПА 4 ДУГОШИЈА Милош (9,65)
ДОБРИЋГоран (9,43)
НИКОЛИЋ Иван (9,43)
РАУШ Новка (9,40)
 
ГРУПА 5
Није било пријављених кандидата




Стипендисти Фонда школске 2005/2006. године



 
ГРУПА 1
КОСТИЋ Ивана (9,71)
КЕПЧИЈА Ненад (9,64)
КРАКО Нина (9,11)

  ГРУПА 2
ГРБАТИНИЋ Иван (9,50)
БЈЕЛОБРК Јована (9,00)
МАКСИМОВИЋ Милена (9,00)

   ГРУПА 3
УРОШЕВУЋ Данка (10,00)  
ПЈЕВАЦ Јелена (9,80)
ДМИТРОВИЋ Горан (9,17)
  ГРУПА 4
МАРТИНОВИЋ Ивана ( 9,31)
ТОРМА Александар (8,93)
РАЈАКОВИЋ Саша (8,52)

ГРУПА 5
Није било пријављених кандидата

Фонд је у току школске 2005/2006. године стипендирао и ТОМАШЕВИЋ Драгану, студенткињу и атлетичарку, која је статус стипендисте стекла захваљујући изузетним спортским резултатима (седмо место на светском првенству у атлетској дициплини бацање диска).

НАЗАД
на страницу Стипендије и конкурси


Одлукa о додели стипендија за
школску 2012/2013. годину

   
Фотографије са уручења
стипендија за школску 2012/13



Стипендисти Фонда школске 2012/2013. године

ДРУГА ГОДИНА СТУДИЈА
Име и презиме
Мијонић Ивана
Згоњанин Теа
Миловановић Јована
Шпановић Ружица
Јеремић Марија
Радишевић Тамара
Папић Ана
Тутулугџија Анка
Матић Ненад

ТРЕЋА ГОДИНА СТУДИЈА
Растко Сава Јеремић
Остојић Јелена
Бабић Данило
Тасић Ана
Маљковић Бојана
Пајичић Филип
Дугошија Милан
Лукач Ивана
Јашћур Владимир

ЧЕТВРТА ГОДИНА СТУДИЈА
Пајчин Ивана
Поповић Андрија
Зељковић Наташа
Думанчић Ивана
Будишин Станислава
Суботић Милош
Ћетковић Мића

ПЕТА ГОДИНА И ШЕСТА ГОДИНА
Сувајџић Бранко
Кузминац Ивана
Прокоповић Ивана
Павловић Миљана
Гаџурић Ана
Љаховић Александра
Лакетић Маја




Одлуке о додели стипендија за
претходне школске године
можете промаћи у секцији
АРХИВА